In-house lawyer Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do you feel like starting a new challenge? If you are motivated to work in an expanding company within a stimulating work environment, we would love to meet you!
SONET, společnost s. r. o., Member of Payten is looking for an In-house Counsel whose main responsibility will be to providing legal support in all areas of the company’s operations and to ensure that the company conducts its activities in line with the applicable laws It is a brand new position within the company reporting to Head of Legal Function of Payten/Asseco South Eestern Europe Group.

Nabízíme

Are you interested? We can offer:

* opportunity to work in international environment

* flexible working hours

* meal vouchers (100 CZK)

* Flexipass vouchers or a contribution to an Active Pass Pluss card

* refreshment at work

* 25 days of vacation + 2 sick days

* teambuilding and others

When you are on board, we will keep to our promise and make sure you feel valued – and that you are rewarded for your great work!

Náplň práce

We are looking for someone who has:

* a master degree from law school

* at the minimum 3+ years of experience as in-house lawyer or at Law Office having ability to work independently and solve complex problems

* fluent knowledge of English including legal English (contracts drafting, negotiations, communication within the Group)

* native or fluent Czech

* practical knowledge in civil law, intellectual property law, labor law, corporate law and GDPR

* track record of drafting, reviewing and negotiating agreements

* experience in payment services sector will be an advantage

* excellent written and oral communication skills

* strong drive to achieve the best results against internal or external standards

* openness to a continuous acquisition of new skills and competencies, as well as to improve existing

Kontakt

Sonet, společnost s.r.o.

616 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eliška Vinkárková

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost SONET, společnost s.r.o. (IČ 15527107) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.