Technolog - menší zahraniční firma rodinného charakteru, až 40000 Kč nástup Olbramovice

Lokalita pracoviště: Olbramovice, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Baví Vás nové technologie a sestavování výrobních postupů?
Máte blízko k zemědělské technice a toužíte po tom, stát se součástí menší společnosti s rodinnou kulturou a převážně zahraničním odbytem?
Pak jste u nás na správné adrese.
Tradiční český výrobce a dodavatel zemědělských strojů, společnost s rodinnou kulturou a lidským přístupem, kde si váží svých zaměstnanců a společnými silami neustále posouvají věci kupředu.
Tak by se dal ve zkratce popsat náš přední klient. Společnost byla nedávno odkoupena novými majiteli a postupně se obléká do nového, slušivějšího kabátu. Otevírá se inovacím a zefektivňováním veškerých procesů. A v neposlední řadě se aktivně zajímá o spokojenost svých zaměstnanců.
Do svého tříčlenného týmu technologů nyní hledáme novou posilu. Ať už jste zkušeným a otrkaným přeborníkem v oboru, nebo své zkušenosti teprve nabíráte či toužíte nabrat, určitě se nebojte zareagovat.
Nechybí-li Vám drive a chuť do práce, u nás se rozhodně neztratíte. :)

- SŠ/USO strojní
- znalost MS Office, počítačové znalosti
- orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci
- zkušenost se svařováním ocelových konstrukcí ( výhodou )
- zkušenost s povrchovými úpravami ( výhodou )

Nabízíme

- Atraktivní mzdové ohodnocení
- Dotované stravování v areálu společnosti
- Seberealizaci v rozvíjející se společnosti s mezinárodním přesahem
- Plnou podporu vedení pro vaše nápady

Náplň práce

- tvorba technologických postupů a pokynů, implementace nových
předpisů a jejich aktualizace příprava podkladů pro cenové
nabídky
- stanovení spotřeby materiálu
- komunikace s oddělením konstrukce
- zajištění technické podpory výroby včetně technologických změn
- zapojení do zvyšování kvality a snižování nákladů
- práce v týmu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Ottova 402
Rakovník
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Pauknerová  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost MANPOWER, s.r.o. (IČ 41194659) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace