Hlavní účetní - Zlín

Lokalita pracoviště: Zlín, Zlínský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, významnou zlínskou firmu, hledáme nového člena týmu na pozici Hlavní účetní.
Máte předchozí zkušenosti na podobné pozici?
Umíte vést menší tým dvou účetních?
Pak hledáme právě Vás a těším se na Váš životopis!

Od nové kolegyně/kolegy očekáváme příslušné vzdělání (ekonomický/finanční obor) a praxi na pozici Hlavní účetní alespoň tři roky. Podmínkou jsou i předchozí zkušenosti s vedením malého týmu účetních.
Jazykové znalosti jsou výhodou, nikoliv podmínkou!
Možnost nástupu ihned velkou výhodou!

Nabízíme

Za svou práci dostanete poctivě zaplaceno (39-44.000 kč) a těšit se můžete i na dovolenou nad zákonný rámec, dotované stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, poukázky na volný čas a další benefity. Určitě ale oceníte hlavně práci v prosperující firmě a v příjemném a sehraném kolektivu.
Našli jste nabídku, která Vás zaujala? Pak se těším na Váš životopis!

Náplň práce

Na své nové pozici budete zodpovídat za komplexní vedení účetnictví společnosti (vedení dvou účetních pro mateřskou a dceřiné firmy). Budete řídit měsíční závěrkové operace, zpracovávat statistické výkazy, daňová přiznání a spolupracovat s auditorem a daňovým poradcem.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Ottova 402
Rakovník
Česká republika

Kontaktní osoba:
Adam Pastyřík  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost MANPOWER, s.r.o. (IČ 41194659) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace