Junior nákupčí - business operations s AJ (ihned) Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Nabízíme výjimečnou pracovní příležitost pro čerstvé absolventy i všechny ostatní, které zajímá ekonomika, logistika, anebo supply chain.

Hledáme lidi, kteří jsou zodpovědní, samostatní a mají smysl pro detail. Díváme se spíše na potenciál, než na to, co daný člověk umí, protože věříme, že naučit se dá vše. Výhodou je ukončené studium na VŠ, nezbytností pak velmi dobrá aktivní znalost angličtiny a zkušenosti s MS Excelem.

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
- Zajímavou pozici v nadnárodní IT společnosti velmi známé značky
- Možnost poznat, jak funguje supply chain v mezinárodním měřítku
- Denní využití angličtiny
- Moderní a prostorné kanceláře s dobrou dopravní dostupností
- Flexibilní pracovní dobu
- Zaměstnanecké benefity
Pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení (nejedná se o zástup za MD apod., ale o dlouhodobou spolupráci).

Náplň práce

Co je obsahem práce?
- Zajištění plynulých dodávek materiálu a komponent pro výrobní závod v ČR
- Správa objednávek v přiděleném segmentu
- Každodenní komunikace s obchodními partnery o tom, v jakém termínu a za jakou cenu mohou dodávku uskutečnit
- Koordinace externích firem, které se podílejí na doručení zboží
- Související administrativa a kontrola fakturace

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.

Ottova 402
Rakovník
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marta Petržílková  

Kontaktovat zaměstnavatele


Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost MANPOWER, s.r.o. (IČ 41194659) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Správce funguje jako personální nebo pracovní agentura a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace