Skladník/ce logistiky (mzda až 32 000 Kč) Praha - Východ Strančice

Plat: 28000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Strančice, Středočeský
Vloženo před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pokud Vás inzerát zaujal, ale máte ještě dodatečné dotazy, prosím neváhejte se obrátit na číslo: 607 178 794.

Nabízíme


Zajímavé finanční ohodnocení až 28 000 Kč + příplatky

Nástupní bonus 5 000 Kč

5 dní bonusového volna navíc, takže Vás čeká 25 dní dovolené

Jistotu pravidelně vyplacené mzdy

Příspěvek na stravu v podobě stravenek

Pokud rádi sportujete nabídneme Vás Multisport kartu či kartu Active pass

Kulturní akce- slevy do Divadla

Spousta benefitů pro Vás i Vaši rodinu, včetně slevy do zábavní parku Aquapalace Čestlice.

Pracovní oblečení

Jsme Auto Kelly, takže i na Vás čekají zvýhodněné ceny na náš sortiment.

Náplň práce

Nemáte žádné zkušenosti s prací ve skladě, ale chtěli byste se to naučit? Máme příležitost právě pro Vás, pojďte pracovat do Auto Kelly jako skladník, a vše Vás naučíme a veškerá osvědčení Vám zajistíme.
U nás se pracuje ve 2směnném provozu, což pro Vás znamená, že bude týden pracovat na ranní směně a další týden Vás čeká odpolední směna. Ranní směna u nás začíná v 6:30.

Pokud bydlíte v Praze či okolí, tak se na svojí směnu vždy dostane svozový autobusem, který odjíždí z metra Opatov, a je zcela ZDARMA.

Cože bude Vaší náplní práce?

Manipulace se zbožím, co si ale představit pod tímto pojmem…

Začnete na pozici Picker. Vaším pracovním nástrojem bude čtečka někdy tomu říkáme skenner, s touto vychytávkou budete přijímat, vydávat a kontrolovat zboží, což znamená že dané zboží načtete skrze čtečku a zaklidíte na danou lokaci (regál) a nebo zboží připravíte k expedici. Pokud zboží nemá daný štítek, tak zboží polepíte.

Samozřejmě i náš sklad pracuje jako tým, takže Vás čeká spolupráce a komunikace napříč odděleními.

Pokud budeš mít chuť a ochotu se učit novým věcem, rádi Vás ještě naučíme jezdit na technice.

Kontakt

Auto Kelly a.s.

Kontaktní osoba:
Jitka Truchlíková   607 178 794

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Auto Kelly a.s. (IČ 24787426) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace