Skladník / řidič VZV (Praha Východ) Kunice

Plat: 32000 - 34000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Kunice, Středočeský
Vloženo před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

praxi s obsluhou VZV či Retrak
chuť do práce, spolehlivost
manuální zručnost
ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme


CO PRACÍ V AUTO KELLY ZÍSKÁTE:

finanční ohodnocení až 34.000 Kč + příplatky
jednorázový nástupní bonus 5.000 Kč
zaměstnání na hlavní pracovní poměr jako kmenový zaměstnanec
doprava ZDARMA firemním autobusem z OPATOVA
4 týdny dovolené + 5 dní bonusového volna navíc
stravenky v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu
možnost kariérního růstu (organizujeme pravidelné školení na manipulační techniku a zajistíme potřebná oprávnění)
kompletní pracovní oblečení a zaškolení při nástupu
pitný režim, čisté pracoviště i zázemí
doporučte kolegu a dostane bonus 5.000 Kč
myslíme i na Vaší rodinu (slevy na rodinné výlety do bazénového světa, slevy na zájezdy cestovní kanceláře, slevy na nákup dioptrických brýlí, slevy na lístky do divadla, karta MultiSport pro Vás a rodinné příslušníky, zvýhodněné volání, slevy na nákup pracích a čisticích prostředků)
záleží nám na bezpečnosti našich zaměstnanců (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, zaměstnanecké slevy na nákup autodílů)

Náplň práce

Přijmeme SKLADNÍKY /ŘIDIČE VZV do nově rozšiřujícího centrálního skladu Auto Kelly a.s.
Do logistického centra D1 park přijmeme nové kolegy, kteří se nebojí práce a hledají fajn kolektiv. Přidej se k nám a buď součástí stabilní společnosti.

ČÍM SE BUDETE ZABÝVAT:

řízení a obsluha VZV
spolupráce při nakládce/vykládce kamionů
manipulovat se zbožím v prostorách skladu
naskladňování a vyskladňování zboží, práce ve skladu
práce se čtečkou

Kontakt

Auto Kelly a.s.

Kontaktní osoba:
Jitka Truchlíková   607 178 794

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Po odeslání formuláře bude společnost Auto Kelly a.s. (IČ 24787426) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu Spravnykrok.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) Více…

Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů Správci mám právo na: (I) na přístup k osobním údajům, (II) na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (III) podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, (IV) požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, (V) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, (VI) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, (VII) na přenositelnost údajů a (VIII) právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků. Laický popis, jak bude v různých situacích s vašimi osobními údaji nakládáno, najdete zde.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace