Technik - programátor svařovacích robotů Letovice

Plat: 22000 - 34000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Letovice, Jihomoravský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ vzdělání strojírenského směru (střední průmyslová škola) s maturitou NEBO
• VŠ vzdělání strojírenského směru
• znalost SolidWorks, orientace ve výkresové dokumentaci
• zkušenost s programováním CNC strojů
• zkušenosti se svařováním výhodou
• schopnost samostatné práce po zaučení

Nabízíme

Nabízíme nástupní mzdu podle kvalifikace a praxe.
Nabízíme získání zkušeností ve strojírenské výrobě ve spolupráci se zahraničními firmami, práci s nejmodernějšími technologiemi, výuku jazyků v rámci pracovní doby. Pokud se rozhodnete pro další studium, počítejte s naší podporou.

Náplň práce

Vaším úkolem bude:
• programování svařovacích robotů značky Cloos (po zaškolení)
• výběr vhodných dílů pro robotické svařování
• návrh a realizace optimalizace současných výrobních technologií v oblasti svařování
• spolupráce při navrhování a výrobě přípravků na svařovací roboty

LETOVICKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

Letovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Libuše Brablecová