Strojní operátor Panenské Břežany

Lokalita pracoviště: Panenské Břežany, Středočeský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

A co očekáváme my od vás?
• výuční list – pokud máte technické zaměření budete u nás mít velké plus
• manuální zručnost
• důležitá je pro nás zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost – vše ostatní vás rádi naučíme

Nabízíme

• stabilního zaměstnavatele, který na trhu působí již desítky let, a který v posledních letech prošel velkými změnami – na našich lidech nám záleží, a děláme vše proto, abychom vyslyšeli jejich podněty
• rodinné prostředí a menší kolektiv
• odpovídající finanční ohodnocení
• flexibilní systém benefitů formou poukázek – sami si určujete, na co chcete poukázky využít
• věrnostní finanční bonusy
• stravenky
• týden dovolené navíc
• očkování proti chřipce
• Shell kartu – tankování za zvýhodněnou cenu

Náplň práce

• zajištění obsluhy výrobní linky – zahrnuje nastavení stroje na zpracování mražených a chlazených potravinářských výrobků
• doplnování materiálu a kontrola kvality vyrobených produktů
• organizace manipulačních dělníků
Jak je to u nás s pracovní dobou?
• pracujeme na osmihodinové směny v systému ranní-odpolední-noční, naše ranní směna začíná v 6:45, nejedná se o nepřetřitý provoz

VITANA, a.s.

Mělnická 133
277 32 Byšice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Karolína Lindová