Skladník - LC Nehvizdy

Lokalita pracoviště: Nehvizdy, Středočeský
Vloženo před 3 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

PST CLC, a.s., silná zahraniční společnost s mnohaletou tradicí poskytování logistických sužeb, na českém trhu již více jak 29 let, člen japonské skupiny Mitsui-Soko, hledá pro své nové pracoviště LC Nehvizdy nové kolegy na pozici

SKLADNÍK

Očekáváme -
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- trestní bezúhonnost a fyzická zdatnost-
- přesnost a spolehlivost
- předchozí zkušenost ve skladu VÍTÁNA
- řízení VZV a průkaz není podmínkou (nabízíme zaučení)

Nabízíme

- pravidelný měsíční příjem je u nás samozřejmostí
- měsíční odměny a příplatky
- práci v třísměnném provozu na hlavní pracovní poměr (Po-Pá, VÍKENDY VOLNÉ)
- zázemí mezinárodní společnosti s možností profesního růstu
- MULTISPORT karta, příspěvek na penzijní/životní pojištění
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů placené dovolené
- firemní pracovní oblečení

Náplň práce

- fyzické naskladňování/vyskladňování zboží, vychystávání
- oprávnění na skladovou techniku včetně retraku a dalších systémových vozíků můžete absolvovat u nás
- znalost postupu a aktivní zapojení při provádění inventur
- místo výkonu práce LC Nehvizdy (P3 Prague D11, Hala DC06), okr. Praha-východ

PST CLC, a.s.

702 00 Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marie Dvořáková