Systémový specialista IT (M/Ž) Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hodně vás umíme naučit, ale bude fajn když:

* se v pohodě domluvíte anglicky (úroveň alespoň B2),

* budete mít povědomí o technologiích jako EDI, WMS, TMS nebo PDA,

* přirozeně přemýšlíte v souvislostech,

* baví vás nacházet řešení,

* budete v pohodě k pravidelnou komunikací se zákazníky i kolegy,

* máte aleaspoň základní zkušenosti s logistikou / skladovým prostředím.

Nabízíme

Co Vám na oplátku nabídneme?

* Práci ve stabilní nadnárodní společnosti, která vás má co naučit,

* šéfa, se kterým se dá domluvit,

* spojení s kolegy napříč kontinenty (u nás vaše angličtina nezakrní),

* dotované obědy,

* 5 týdnů dovolené,

* benefitní systém (Cafeterie, Fitness, příspěvek na penzijní připojištění, slevy u obchodních partnerů),

* mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké,

* firemní akce,

* možnost vzdělávat se.

Náplň práce

Dáme Vám příležitost:

* pracovat na projektech pro Evropu, USA i Indii přímo z Pardubic,

* být denně v kontaktu s kolegy z různých kontinentů,

* být u závádění nového skladovacího a transportního systému,

* vymýšlet, jak do tohoto systému správně napojit naše zákazníky,

* hledat nová technická řešení pro stávající zákazníky,

* spolupraovat s programátory a zajišťovat, aby vše fungovalo jak má,

* spolupracovat na vytváření knowledge base a předávat znalosti dále do firmy.

Jusda Europe s.r.o.

Staročernská 227
Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Irena Tomková    +420 733 593 497