Dělník s vlastní dopravou do místa pracoviště - ranní směna Rapotín

Lokalita pracoviště: Rapotín, Olomoucký
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- fyzická zdatnost (jedná se o manuální práci, manipulaci s břemeny, proto je nezbytné mít dobrou fyzičku)
- chuť do práce
- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost a samostatnost by Vám také měly být vlastní
- dále uvítáme zájem o oblast třídění odpadu a chuť se v této oblasti realizovat

Nabízíme

- jistoty - stabilní zaměstnání a pravidelnou mzdu vždy do 15. dne v měsíci
- řádně Vás zaučíme, abyste mohl práci vykonávat v požadované kvalitě
- budete pracovat 8 hod/denně pouze na ranní směnu - více času pro sebe a rodinu
- 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc, stravenky v hodnotě 90,- Kč a další zajímavé benefity
- nástup možný po domluvě ihned
- V PŘÍPADĚ SPOKOJENOSTI, MOŽNOST ROZŠÍŘENÍ ŘIDIČSKÝCH OPRÁVNĚNÍ
- mzdu s Vámi probereme po telefonu nebo při osobním pohovoru
- benefity, které nabízíme jsou: 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc, stravenky v hodnotě 90,- Kč, akcie společnosti SUEZ (podíl ve firmě), příspěvky na penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti, firemní akce, firemní soutěže, zvýhodněné nákupy na OOPP, zvýhodněné nákupy na vozidla, Multisport karta atd.

Náplň práce

Na provoz v Rapotíně hledáme manipulačního dělníka, který bude třídit odpad, zaskladňovat odpadní nádoby, nakládat a vykládat odpad, obsluhovat třídičku na sběrném dvoře a bude zaskakovat jako závozník na svozovém voze.

SUEZ Využití zdrojů a.s.

Praha 2 - Vinohrady
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tereza Machotová