Finanční manažer/ka okr. Frýdek-Místek

Lokalita pracoviště: okr. Frýdek-Místek, Zlínský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

*Vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie
*Minimálně pětiletá praxe oblasti financí, hlavně controllingu, finančních auditů
*Praxe v auditorské společnosti, výrobní firmě
*Znalost IFRS, CAS
*Anglický jazyk alespoň na úrovni B2 (slovem i písmem)
*Svědomitost, schopnost práce v korporaci, výkonová orientace

Nabízíme

*roční bonusy
*25 dní dovolené ročně
*úvazek 37,5hod týdně
*flexibilní pracovní doba (povinná část od 9,00 do 14,00)
*penzijní připojištění aktuálně 1300Kč
*odborné vzdělávání v rámci celé skupiny
*možnost home office v případě potřeby
*stravování ve firemní restauraci, vysoký příspěvek zaměstnavatele

Náplň práce

*Vedení oddělení finančního řízení, účtárny a controllingu
*Zodpovědnost za výpočty návratnosti investic
*Tvorba koncepce finanční politiky společnosti, koncepci a metodiku ekonomického řízení
*Zajištění přípravy krátko-, středně- a dlouhodobých plánů společnosti
*Návrhy financování investičních a provozních činností společnosti
*Zodpovědnost za správnost finančních výkazů dle IFRS a CAS
*Spolupráce na skupinových projektech; komunikace s úřady a auditory a další..

Specialist Service, s.r.o.

70900 Ostrava - Mar. Hory
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jindřiška Karásková