Medical Advisor - Pharma Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Za co budete zodpovědní:
   •  Odborná podpora marketingu a obchodního oddělení
   •  Spolupráce s kolegy napříč společností
   •  Aktualizace medicínských informací svěřených produktů
   •  Jednání s odbornými lékaři participujícími na klinickém výzkumu
   •  Sledování klinických studií a přehled o konkurenčních preparátech

Požadavky na vhodné kandidáty:
   •  Máte VŠ vzdělání v oblasti medicíny / farmacie / biochemie
   •  Znáte základní principy při třídění, analýze, interpretaci a aplikaci klinických údajů
   •  Vaše angličtina je na úrovni alespoň B2

Co Vám rádi nabídneme:
   •  Příjemné benefity
   •  Fajnového a férového šéfa, který Vám dá volnou ruku
   •  Velmi příjemné prostředí moderních kanceláří v centru Prahy
   •  Auto i k soukromým účelům je samozřejmostí

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Adéla Hodačová