Pomocný skladník - přeshraniční nabídka - Zwickau

Plat: 1150 - 1200 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Zwickau , Zahraničí
Aktualizováno před 21 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- ŘP + auto na denní dojíždění nutností (pracovní nabídka je bez ubytování)
- praxe v oboru výhodou
- fyzická zdatnost, spolehlivost, dochvilnost
- znalost německého jazyka na úrovni začátečník
- průkaz VZV výhodou

Nabízíme

- německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- příspěvek na dovolenou a na Vánoce
- příplatky za noční směny
- příplatky za práci v určitém oboru
- zasílání mzdy do České republiky (bez nutnosti vlastnit zahraniční účet)
- komunikace v ČJ na naší pobočce v Annabergu

Náplň práce

příjem / expedice pneumatik, vhodné více pro muže

Actief Personalmanagement GmbH

09456 Annaberg-Buchholz
Bundesrepublik Deutschland

Kontaktní osoba:
Robin Fillaus