Telefonní specialista - domlouvání schůzek Příbram

Lokalita pracoviště: Příbram, Středočeský
Aktualizováno před 27 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Rosteme! A v této nejisté době hledáme nové kolegy do našich týmů. Co takhle pracovat u seriózního zaměstnavatele, který se přizpůsobí Vašemu rodinnému životu?
Teď máte možnost pracovat třeba jenom 4 hodiny, ale zaplaceno dostanete za o 8 hodin.
Co z Vás dělá ideálního uchazeče?
• Máte příjemný hlasový projev a čeština je Váš rodný jazyk.
• Pro komunikaci s lidmi nepotřebujete manuál, naopak si bez problémů vystačíte se svým přirozeným komunikačním talentem.

Nabízíme

Proč u nás pracovat?
• Jistota práce díky stále novým projektům.
• Máte volbu pracovního úvazku – 8, 7 a 6 hodinový.
• Vydělat si můžete až 25 000 Kč
• Náborový příspěvek 10 000 Kč
• Už jste někdy v zaměstnání dostával/a nanuky, pizzy, ovoce nebo třeba i koblihu? U nás je to běžné.
• Získáte zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i Vaše okolí.
• Pokud splníte svůj denní plán, můžete jít domů a zbytek pracovní doby Vám bude zaplacen.
• Pro špičkové operátory možnost až 28 dní volna.
• Pracovní doba PO - PÁ (8:00 - 16:30 – dle pracovního úvazku), víkendy a svátky volno.

Náplň práce

Co bude Vaším posláním?
• Budete telefonicky komunikovat se zákazníky a domlouvat schůzky s obchodními zástupci.
• Základní práce s PC.
Pokud nemáte s takovou prací zkušenosti, nevadí. U nás jsou úspěšní především ti, kteří chtějí pracovat sami na sobě.

ATODA Telemarketing, spol. s r.o.

Lidická tř. 2331
370 01 České Budějovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tereza Kolářová