Optometrista/Optometristka - Strakonice

Lokalita pracoviště: Strakonice, Jihočeský
Vloženo před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• VŠ vzdělání v oboru optometrie (Bc.).
• Profesionální přístup ke klientům a příjemné vystupování.
• Týmového ducha, pečlivost, výborné komunikační dovednosti.

Nabízíme

• Samostatná a zodpovědná role.
• Možnost využití mentora.
• Motivující finanční ohodnocení.
• Pravidelná školení.
• Stravenky.
• Zaměstnanecké slevy na firemní produkty.
• Cafeterie.
• MultiSport karta.

Náplň práce

• Provádění vyšetření předního segmentu oka pro potřebu korekce refrakčních vad.
• Určení zrakové vady a doporučení nejoptimálnějšího řešení pro nápravu.
• Pomoc s aplikací kontaktních čoček pro nové uživatele, včetně poučení a zaškolení klientů.
• Poskytování poradenství v oblasti refrakčních vad, správné hygieně a péči o oči.
• Podílení se na prodeji brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek.
• Vedení administrativy a záznamů klientů.

Talentor Advanced Search s.r.o. - pobočka Ostrava

128 00 Praha 2
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Juříková