Konstruktér senior (m/ž) Turnov

Lokalita pracoviště: Turnov, Liberecký
Aktualizováno před 22 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
- praxe min. 4 roky (zkušenost s konstruováním jednoúčel. strojů)
- pokročilá angličtinu, další jazyk výhodou
- pokročilá znalost CAD systému (Inventor, AUTOCAD)
- znalost tvorby a čtení výkresové dokumentace
- samostatnost, analytické myšlení, komunikace s dodavateli
- znalost z oblasti elektrických motorů (výhodou)

Nabízíme

- odpovídající finanční ohodnocení
- týden dovolené navíc
- jazykové a odborné vzdělávání
- dotované obědy ve vlastní kantýně
- odměny při významných výročích a událostech
- zvýhodněný mobilní tarif i pro členy rodiny

Náplň práce

- navrhovat a realizovat konstrukční řešení výrobku
- upravovat stávající konstrukční návrhy v 3D programu
- navrhovat technická řešení ve spolupráci s obchodním odd.
- spolupracovat s dalšími konstruktéry a technology
- zpracovávat a kompletovat výrobní tech. dokumentace
- účastnit se testování a oživení strojů
- přímo komunikovat s výrobou při výrobě nových produktů
- nést zodpovědnost za změnová řízení

KM Career s.r.o.

Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Daniela Puldová