Technolog výroby se základy němčiny – skvělá firma Český Krumlov

Lokalita pracoviště: Český Krumlov, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co byste měl/a na této pozici na starost?
   •  Tvorba technologických postupů
   •  Zpracování podkladů pro výrobu
   •  Zavádění nových technologií
   •  Spolupráce s výrobou, kvalitou, vývojem v zahraničí

Co je potřeba splňovat?
   •  Zkušenost z pozice technolog výroby min. 1 rok
   •  Zkušenost s jakýmkoliv 3D programem
   •  Němčina – základní znalost, alespoň A2-B1
   •  Aktivní, samostatný člověk do fajn týmu

Na co se můžete těšit?
   •  Na společnost, která roste a nabízí stabilitu
   •  Výrobky, které budou vždy potřeba
   •  5 týdnů dovolené
   •  Flexibilita v rámci pracovní doby
   •  Příspěvek na dojíždění – a to se vyplatí
   •  Věrnostní prémie, podpora vzdělávání, super tým a nadřízený

Těšíme se na Váš životopis.

Veškeré pohovory probíhají aktuálně on-line, máte tak stále příležitost získat práci podle svých představ a zároveň si vyzkoušíte, jak probíhá nábor s využitím moderních technologií.

Klíčova slova: technolog, technologist, procesní inženýr, process engineer, technologie, technologies, výroba, production, prototyp, Jižní Čechy, České Budějovice, Český Krumlov, němčina, angličtina, 3D CAD

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Karolína Šerá