Obchodní zástupce ve stavebnictví – skvělá stabilní firma Plzeň 1

Lokalita pracoviště: Plzeň 1, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Chcete:
   •  Mít za sebou stabilní velkou firmu, která má svoji historii?
   •  Supr stabilní tým?
   •  Auto, mobil, notebook, iPad, organizaci svého času dle sebe?
   •  V neposlední řadě příjemného zkušeného šéfa, který Vás do všeho zasvětí?

4x ano? Pak čtěte dál!

Co k tomu potřebujete?
   •  Stavebnictví – buď vystudované, nebo v něm mít pracovní praxi
   •  Obchodní potenciál, zkušenosti z obchodní role výhodou
   •  Dotahovat věci do konce a být spolehlivý/á
   •  Jste aktivní, rád/ráda se učíte a chcete pracovat tam, kde to funguje

My nabízíme:
   •  Různorodou práci se širokým záběrem – nuda nehrozí
   •  Do určité míry velkou volnost – organizujete si schůzky a program sami
   •  Budete součástí skvělého týmu, který je stabilní
   •  Historie a možnost se opřít o známou značku
   •  Auto i pro soukromé účely
   •  Benefity typu 5 týdnu dovolené, Multisport karta a další zaměstnanecké výhody jsou samozřejmostí

Jste náš člověk? Těšíme se na Vaše CV!

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Karolína Šerá