BI/DWH Team Lead – komplexní DWH, farmacie Ostrava-Svinov

Lokalita pracoviště: Ostrava-Svinov, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Na co se můžete těšit?
   •  Budete zodpovědný za rozvoj a další vývoj rozsáhlého BI/DWH v oblasti farmacie, sběr požadavků z businessu a jejich transformaci pro BI/DWH tým
   •  Komplexní manažerské vedení a směřování vlastního BI/DWH týmu o 12 lidech, koordinace a rozdělení úkolů, rozvoj a motivace členů týmu, nastavení KPI a mezd, podílení se na náboru
   •  Náplň práce je z 50% technická a z 50% zaměřená na práci s týmem
   •  DWH je postavený na Oracle a využíváme: Oracle BI, Power BI, MySQL, Pentaho, Data Loader, APEX, a další
   •  Komunikace se zákazníkem a interními týmy

Co u vás oceníme?
   •  min. 4+ let zkušeností v BI/DWH a zkušenosti s Oraclem a PL/SQL
   •  Praxe s vedením týmu 5+ lidí – výhodou
   •  Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, dobré analytické a organizační schopnosti, prioritizace činností, proaktivní přístup
   •  zájem dlouhodobě rozvíjet a směřovat svůj tým

Co vám nabízíme?
   •  Zázemí stabilní technologické společnosti, která dlouhodobě roste a stojí si za svými produkty
   •  Zodpovědnou roli. Možnost vést vlastní BI/DWH tým a směřovat vývoj a další rozvoj jednoho z největších DWH/BI v ČR
   •  5 týdnů dovolené
   •  Možnost pracovat 2-3 dny v týdnu na Home Office
   •  Příjemné kanceláře s relax zónami a lezeckou stěnou

A další „klasické“ benefity- stravenky, sick days, penzijní připojištění, neformální firemní akce, multisport karta, benefit plus karta a další
Zaujala vás nabídka? Zašlete nám váš životopis a rádi se s vámi spojíme s více detaily.

mBlue Czech, s.r.o.

158 00 Praha 5 - Jinonice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tomáš Hilgard