Montážní dělník/ce do výroby- 24 900 Kč – nástup ihned! Žatec

Plat: 24000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Žatec, Ústecký
Aktualizováno před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Plnoletost
- Manuální zručnost
- Zodpovědný přístup k docházce
- Spolehlivost

Nabízíme

- Měsíční výdělek 24 900 Kč
- Týdenní zálohy 1 000 Kč
- Dotované stravování v závodní jídelně (cena oběda 30 Kč)
- Svozovou dopravu z Mostu
- Přátelský přístup koordinátora

Náplň práce

Pojďte s námi vyrábět světla.
Pro společnost, která se zabývá výrobou osvětlovací techniky pro automobily, lodě, letadla a železniční dopravu hledáme šikovné a manuálně zručné kolegy/kolegyně s nástupem ihned. Nabízíme stabilní a nenáročnou práci, v čistém a příjemném prostředí. Bez nutnosti praxe, vše Vás naučíme.

- Výroba, montáž, balení a kontrola osvětlovací techniky
- Práce ve třísměnném provozu
- Práce je ve stoji na výrobní lince a fyzicky NENÁROČNÁ

ProJobLiner s.r.o.

710 00 Slezská Ostrava
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Mervová   +420725828601