Fyzioterapeut (s ubytováním) (vhodné i pro absolventy) Hradec Králové

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Hradec Králové, Královéhradecký
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

M/Ž, VŠ/SŠ fyzioterapeut podmínkou, Osvědčení o práci bez odborného dohledu, certifikované kurzy Ministerstva zdravotnictví vítány,
praxe výhodou, ale možnost i pro absolventa (potřebná osvědčení lze získat průběžně v praxi)

Nabízíme

* nástupní plat 30 - 40tis. dle praxe

* práce na směny ale i možnost individuální pracovní doby

* velmi dobrý kolektiv

* příjemné pracovní prostředí

* pracovní poměr na dobu neurčitou

* možnost ubytování

Náplň práce

Hledáme fyzioterapeuta pro renomované rehabilitační středisko se sídlem v Hradci Králové.

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková   777 136 052