Elektrikář Plattling

Plat: 13 - 15 EUR za hodinu
Lokalita pracoviště: Plattling, Zahraničí
Vloženo před 2 měsíci

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Vyučení v oboru
- Efektivní plánování a provádění práce i pod časovým tlakem
- Schopnost pracovat v týmu, pečlivost, spolehlivost, flexibilita
- Základní znalost německého jazyka
- ŘP sk. B, vlastní automobil podmínkou

Nabízíme

- Dlouhodobé uplatnění u renomované společnosti v regionu
- Plný úvazek 35 h/týdně, základní mzda od 13,00 €/h
- Možnost převzetí do kmenového stavu po zapracování
- Garantovaná mzda dle tarifu iGZ plus mimořádné příplatky
- Příspěvek na Vánoce a dovolenou
- Možnosti rozšíření kvalifikace na náklady zaměstnavatele
- Individuální podpora a poradenství při přípravě a nástupu k zaměstnavateli

Náplň práce

- Samostatné provádění elektroinstalačních prací dle plánu
- Provádění montážních a servisních prací u zákazníka
- Zpracování podkladů pro vyúčtování

bfz – vzdělávací akademie s.r.o.

350 02 Cheb
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martin Langer