Všeobecná zdravotní sestra - základ až 38.000,- Kč Praha

Plat: 35000 - 38000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro významného klienta hledáme samostatnou ambulantní zdravotní sestru - Top moderní soukromá klinika s výborným renomé a vynikajícím přístrojovým vybavením
- odborná způsobilost (osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu)
- praxe v oboru
- profesionální vystupování a výborné komunikační dovednosti
- pozitivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost
- iniciativu a týmového ducha
- uživatelskou znalost práce na PC, znalost programu PC Doktor výhodou
- znalost anglického jazyka výhodou

Náplň práce

-pracovní poměr na plný úvazek
- zázemí prosperující a neustále rostoucí společnosti
- moderní pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- motivující finanční ohodnocení
- vzdělávací akce, lekce z cizího jazyka na pracovišti
- 5 týdnů dovolené

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lenka Píchová   601 556 724