Vykládka a nakládka poštovních zásilek, až 150 Kč/hod. Plzeň

Plat: 120 - 150 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* věk min. 18 let
* trestní bezúhonnost
* 100% docházka na domluvené směny
* ochota odpracovat 2-3 směny týdně

Nabízíme

* mzda 120-150 Kč/hod.
* dlouhodobou spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
* pravidelný výplatní termín (možnost hotovosti i výplaty na účet)
* směny dle domluvy (ranní od 5:30, odpolední od 15:30)
* místo výkonu práce v Plzni na Borských polích
* přátelský kolektiv

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na nakládku a vykládku poštovních zásilek. Brigáda je svým charakterem vhodná pro různé typy uchazečů - jako přivýdělek ke stávajícímu povolání, kde střídáte směny, nebo třeba jako brigáda pro studenty.

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Tereza Hmírová