Vývojář elektromotorů s angličtinou či němčinou Blansko

Lokalita pracoviště: Blansko, Jihomoravský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro tuto pozici potřebujete:
- vysokoškolské vzdělání technického směru - elektro
- aktivní znalost angličtiny, němčina výhodou
- schopnost dotahovat věci do úspěšného konce
- dobré technické a tvořivé myšlení

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
- možnost pracovat v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí s možností profesního růstu
- dále 5 týdnu dovolené
- dobré finanční ohodnocení
- vánoční a letní prémii
- mimořádné odměny za nadstandardní výkon či přístup
- možnost zapojení se do zlepšovatelských návrhů ve společnosti s finanční odměnou

Samosebou je:
- dotované závodní stravování
- příspěvky na penzijní připojištění
- věrnostní odměna
- kulturní a sportovní akce pořádané zaměstnavatelem
- odborné vzdělávání

Náplň práce

Vaší pracovní náplní bude:
- aktivní práce na vývoji nových prototypů elektromotorů
- zpracování dokumentace pro výrobu
- podílení se na definování testovacích programů motorů
- správa technické dokumentace pro svěřené projekty
- aktivní spolupráce s dalšími vývojáři a s centrálou (možnost práce z Německa)
- komunikace a spolupráce se zahraničním vedením a kolegy

Brněnská personalistika, spol. s r.o.

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Šamánková