Disponent námořních přeprav - centrum Prahy Praha

Plat: 35000 - 45000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Naším klientem je úspěšná, mezinárodní, stabilní, středně velká spediční společnost s pobočkou v centru Prahy, pro kterou hledáme vhodné zkušené uchazeče na výše uvedenou pracovní pozici.
- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe v oblasti námořní spedice podmínkou
- Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
- Standardní uživatelské schopnosti práce s PC : MS Office
- Dobré komunikační schopnosti
- Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, umění jednat s lidmi

Nabízíme

- Zodpovědnou pozici s možností seberealizace
- Stabilní zázemí nadnárodní společnosti
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Místo výkonu práce: Praha - centrum

Náplň práce

- Samostatné a kompletní zpracovávání zásilek - ex/im
- Koordinace námořních přeprav, přesah i do leteckých či pozemních
- Komunikace s dopravci, rejdaři a zahraničními partnery
- Kalkulace přepravních nákladů, vyúčtování přeprav
- Běžná denní operativa

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Tomáš Vondruška