Stavebni mistr, stavbyvedoucí - pozemní stavby Praha

Plat: 28000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- SŠ (příp. VŠ) vzdělání v pozemním stavebnictví
- ŘP sk. B
- PC – MS Office (Word, Excel) uživatelsky
- schopnost samostatného řízení výstavby, schopnost řízení pracovního týmu, osobní přístup,
časová flexibilita, loajalita, rozhodnost, organizační schopnosti, komunikační schopnosti,
spolehlivost

Nabízíme

- dlouhodobou perspektivu stabilní společnosti
- zajímavou práci v perspektivním a dynamickém kolektivu
- možnost seberealizace a profesního růstu
- možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi
- platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
- prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku divize
- odborné vzdělávání
- 25 dnů placené dovolené
- pravidelné lékařské prohlídky
- notebook
- mobilní telefon i pro soukromé účely
- firemní aktivity

Náplň práce

- řízení a kontrola stavebních prací
- koordinace podřízených zaměstnanců
- kvalitativní řízení stavebních zakázek
- spolupráce s dodavateli
- jednání se subdodavateli

PRÁCE plus, s.r.o.

190 00, Praha 9, Vysočany
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martin Novák   777 777 756