Pracovník vo veľkosklade s drogériou - Holandsko.Bez angličtiny. Dodewaard

Plat: 1950 - 2300 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Dodewaard, Zahraničí
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- znalosť anglického alebo poľského jazyka

Nabízíme

Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

Pracovníci od 21 rokov a viac (order picker):
11,40 Eur brutto/hod. + 0,90 Eur brutto/hod hodinový bonus + príplatok 8,33 % holiday money

Pracovníci od 21 rokov a viac (reach truck driver):
12,84 Eur brutto/hod. + 1,01 Eur brutto/hod hodinový bonus + príplatok 8,33 % holiday money

Príplatky za smeny:

pondelok - piatok od 20:00 do 22:00 hod - 25% príplatok k hodinovej mzde
pondelok - piatok od 22:00 do 06:00 hod - 50% príplatok k hodinovej mzde
sobota od 06:00 do 18:00 hod - 30% príplatok k hodinovej mzde
Sobota os 18:00 do 22:00 hod - 50% príplatok k hodinovej mzde
nedeľa a sviatky - 100% príplatok k hodinovej mzde

Momentálne sa pracuje na 2 smeny. Ranná (6:00 - 14:30) a poobedná (14:30 - 22:00).
Mzda je vyplácaná každé 4 týždne na bankový účet zamestnanca.

Náplň práce

Pre holandského zamestnávateľa hľadáme ženy, mužov, páry aj skupinky, ktorí budú pracovať vo veľkosklade so spotrebným tovarom (drogéria).

Náplňou práce je vyskladnenie tovaru podľa objednávky, balenie, triedenie, príprava tovaru na expedíciu a pod.

Taktiež máme voľné miesta pre vodičov na retrak.

Nie je potrebná znalosť anglického jazyka, nakoľko objednávky sa zadávajú cez vysielačky v poľskom jazyku, preto je potrebné ovládať komunikatívnu znalosť poľského jazyka.

Pokiaľ ovládate iba znalosť anglického jazyka, vieme Vás zaradiť na oddelenie kde sa komunikuje anglicky, no na túto pozíciu máme obzedzené množstvo voľných pracovných miest.

Do Holandska postačuje cestovať s občianskym preukazom, ktorý musí byť platný a nesmie byť poškodený.

Akceptujeme uchádzačov aj z Českej Republiky. Všetky potrebné dokumenty vieme vybaviť v priebehu jedného dňa cez email a pripraviť Vás na cestovanie do zahraničia.

Europersonnel, s.r.o.

911 01 Trenčín
Slovensko

Kontaktní osoba:
Europersonnel s.r.o.   +421917721626