Servisní technik - složité laboratorní přístroje Praha+stř.Č

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost zabývající se Life Science hledáme kandidáta/tku na pozici Servisní technik pro laboratorní přístroje / diagnostiku. VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
VŠ - obor elektrotechnika, biomedicínské inženýrství
samostatnost, spolehlivost, ochota cestovat, časová flexibilita
ŘP skupiny B
Vyhláška 50 paragraf 6 podmínkou
VÝHODOU: praxe na pozici servisní technik - life science
komunikaci v AJ slovem i písmem (B2 úroveň - školení v zahraničí)
kvalitní signál mobilních operátorů v místě bydliště
připojení na internet v místě bydliště

- bydliště: Praha a Středočeský kraj

Nabízíme

Možnost dalšího vzdělávání
Přístup k unikátním technologiím a aplikacím
Podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti
Ohodnocení přímo závislé na výkonu a schopnostech
Zázemí stabilní a perspektivní společnosti
Služební auto, služební telefon, notebook
Práce terén + home office

Náplň práce

Instalace, opravy, preventivní údržby a kvalifikace přístrojů (laboratorní přístroje - diagnostika)
Školení zákazníků, odborné konzultace, jednání s klíčovými uživateli techniky
Pravidelné servisní prohlídky záruční, pozáruční i neplánované

ProfesKontakt, s.r.o.

Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jaromír Mikolášek