Finanční controller Tachov

Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Znalost českého účetnictví a daňových předpisů, znalost US GAAP a IFRS je výhodou
* Aktivní angličtina je nutností
* Znalost MS Excel (Power Pivot, Power Query), znalost SAP a znalost SAP4 Hana je výhodou
* Vzdělání v ekonomii, financích, vysokoškolské vzdělání je výhodou
* Praxe z pozice finančního kontrolera ve výrobní společnosti
* Komunikativnost, týmová práce a profesionální podpora kolegů
* Silné analytické a prezentační schopnosti

Nabízíme

* Zajímavé finanční ohodnocení
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na dopravu 3 Kč/km (hrazeny obě cesty – do zaměstnání i zpět domů)
* Stravenky v hodnotě 120 Kč na pracovní dny (55% hradí zaměstnavatel)
* Vánoční a letní bonusy
* Firemní akce
* Nástup přímo pod firmu do kmene a další benefity

Náplň práce

Hledáte novou výzvu v oblasti ekonomiky? Staňte se součástí významné výrobní společnosti na Tachovsku a uplatněte své zkušenosti na pozici Finanční controller.
* Plánování a monitorování nesrovnalostí v průběhu roku
* Výpomoc při přípravě firemního finančního plánu
* Automatizace reportovacích nástrojů
* Operativní plánování cash-flow, spolupráce s treasury oddělením
* Spolupráce s auditory, daňovými poradci a interními auditory
* Úzká spolupráce s vedením společnosti, oddělením účetnictví a controllingu

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Ludmila Polmová