Technolog textilní výroby Chrudim okolí

Plat: 30000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Chrudim okolí, Pardubický
Aktualizováno před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ/ SŠ textilního směru, praxe v oboru velkou výhodou, znalost angličtiny (orientace v technické dokumentaci) velkou výhodou, PC na úrovni běžného uživatele; pečlivost, preciznost, zručnost, organizační schopnosti

Nabízíme

Ohodnocení podle znalostí kandidáta (od 30ti tisíc btto), práce s malém rodinném kolektivu, sleva na firemní výrobky, zaměstnanecký poměr s nástupem co nejdříve

Náplň práce

Příprava výroby - podle zadání výběr vhodného materiálu, zhotovení střihu vzorků, jeho zpracování, ve spolupráci s obchodním oddělením nacenění výrobku a předání vzorků do výroby spolu s pracovními postupy. Dohled na kvalitu výrobků.

Personal Consult s.r.o.

S. K. Neumanna 1257
50002 Hradec Králové
Česká republika

Kontaktní osoba:
Lucie Kloučková   774 58 48 28