Pracovník/Pracovnice v elektrotechnice Chomutov

Plat: 20170 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Chomutov, Ústecký
Aktualizováno před 26 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Základní vzdělání/ Vyučení
- Manuální zručnost (cit pro jemnou motoriku, jedná se o drobnou práci)
- Ochotu učit se novým věcem
- Pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

Jen dvě směny – ranní a odpolední, v noci si spíte
Práce v sedě – většinu toho zvládnete u pracovního stolu
Čisté prostředí a denní světlo – naše budova je prosklená a vidíte ven
Složení mzdy – vše v základu, žádná variabilní složka, o kterou můžete přijít
Osobní ohodnocení až 4000 Kč – peníze nad rámec mzdy
Systém benefitů formou Cafeterie – 6000 bodů na rok
Pracujte v čem je Vám pohodlně – budete mít jen povinné pracovní tričko (v létě tílko) Pracuje se v malých kolektivech
Autobusová doprava z Chomutova a Jirkova až před Puls
Roční odměna dle odpracovaných let
Návštěva posilovny zdarma
Více volna při důležitých životních událostech než je ze zákona

Náplň práce

- Osazování desek plošných spojů. Je to velmi drobná manuální práce s důrazem na pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost. U práce se většinu času sedí.

Lidé a Příležitosti s.r.o.

130 00 Praha 3
Česká republika

Kontaktní osoba:
k.rejman@prilezitosti.cz