Ekonomický ředitel s NJ Havlíčkův Brod

Lokalita pracoviště: Havlíčkův Brod, Vysočina
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro významného klienta, výrobní společnost, která je součástí mezinárodní skupiny, hledáme odborníka v ekonomické oblasti, který bude splňovat následující požadavky:

* Úspěšně ukončené studium (ekonomie či podobné)

* Několik let odborné praxe v oblasti vedení financí a ekonomiky v průmyslovém podniku

* Velmi dobré znalosti a praktické zkušenosti v oblasti účetnictví a vedení hotovosti

* dobrá znalost Němčiny

Nabízíme

* Člen vedení společnosti

* vzrušující a podnětné prostředí s vyzývajícími úkoly, stejně jako všestranné možnosti práce ve zkušeném týmu

* možnost práce pro významnou společnost, která má přes 20 let dvacet let zkušeností s designem a výrobou v průmyslové oblasti a která se stala součástí významné globální skupiny, která v současné době zaměstnává kolem 2500 lidí.

* atraktivní mzdové ohodnocení

Náplň práce

* Vedení účetnictví a ekonomiky podniku

* účetní závěrky

* Řízení hotovosti

* Měsíční reporty

* Týdenní controlling

* Strategický rozvoj finančního sektoru

* Implementace nového ERP systému

V této funkci jste v úzkém kontaktu s centrálním finančním sektorem v Německu. Máte 5 zaměstnanců ve vaší oblasti odpovědnosti a jejich přímé vedení. Místo výkonu práce je v České republice.

Bénéficielle - Ústí nad Labem

102 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Ingrová