Skladník Turnov

Plat: 22000 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Turnov, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU/SŠ vzdělání
* Praxe na obdobné pozici v automobilovém průmyslu min. 1 rok
* Uživatelská znalost PC
* Znalost bezpečnost výrobku
* Platné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
* Průkaz VZV
* ŘP sk. B
* Pečlivost a zodpovědnost
* Anglický či německý jazyk výhodou

Nabízíme

* Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
* 30 % prémie
* Příplatky za směnnost, příplatky za odbornost
* Čtvrtletní bonus 2.700 Kč
* Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, masáže…)
* 5 týdnů dovolené
* 13. plat

Místo výkonu práce: Turnov

V případě zájmu osobní schůzka na pobočce po předchozí domluvě.

Náplň práce

Stabilní nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici:
Skladník.
* Přijímá materiály na sklad
* Kontrola a evidence dodaného materiálu
* Expedice materiálu
* Obsluha manipulační techniky ve skladu materiálu

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Lenka Medková