Práca vo Fínsku pre mäsiarov.Bez znalosti jazyka.Výborná mzda! Zahraničí - ostatní

Plat: 4000 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Zahraničí - ostatní, Zahraničí
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pre nášho klienta, rodinnú firmu vo Fínsku pôsobiacu v mäsopriemysle hľadáme nových kolegov – mäsiarov:
- Nemusíte ovládať cudzí jazyk, ale je to výhoda
- Hľadáme vysoko skúsených a vyučených mäsiarov
- Ochota pracovať v chladnom prostredí
- Musíte mať fyzickú zdatnosť, zručnosť, spoľahlivosť
- Výhodou je, pokiaľ ste pracovali v zahraničí

Nabízíme

- Vysoké platobné ohodnotenie (4.000 € brutto – podľa skúsenosti a výkonu)
- Pomoc pri registrácii na fínskych úradoch
- Doprava na pracovisko
- Auto aj na súkromné účely
- Príspevok na dovolenku
- Nadštandardná lekárska starostlivosť
- Dodanie pracovných pomôcok
- Pobyt v krásnej fínskej prírode
- Pracovný turnusový pobyt cca 3 mesiace vo Fínsku, ďalej cca 14 dní dovolenka, následne sa tieto turnusy opakujú
- Vzdelávacie kurzy, školenia
- Občerstvenie na pracovisku
- Firemné akcie
- Dovolenka viac ako 5 týždňov
- Možnosť ďalšieho neplateného voľna
- Zázemie rodinnej firmy
- Kolega hovoriaci v českom jazyku k dispozícii
- Možnosť pracovať dlhodobo

Náplň práce

- Vykosťovanie, opracovanie a porciovanie bravčového, hovädzieho a ovčieho mäsa
- Sezónne vykosťovanie zveriny (los, sob)

Universal Consulting s.r.o.

Trenčín
Slovenská republika

Kontaktní osoba:
job@universalconsulting.sk   00421903250669