Vedoucí vývoje (m/ž) Semily

Lokalita pracoviště: Semily, Liberecký
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- definovat strukturu technické dokumentace
- zodpovídat za úplnost a kvalitu konstrukční dokumentace
- nést zodpovědnost za vedení konstrukčních prací
- nést zodpovědnost za funkčnost zařízení ve shodě se specifikací
- definovat interní procesy v rámci oddělení
- zajišťovat tvorbu a sdílení poznatků ze znalostní databáze

Nabízíme

- odpovídající finanční ohodnocení
- týden dovolené navíc
- jazykové a odborné vzdělávání
- dotované obědy v prostorách společnosti
- odměny při významných výročích a událostech
- zvýhodněný mobilní tarif i pro členy rodiny

Náplň práce

- VŠ (strojní zaměření)
- pokročilá úroveň AJ
- technické zkušenosti (ideálně strojírenství)
- schopnost motivovat a vést svěřený tým

KM Career s.r.o.

Mladá Boleslav
Česká republika

Kontaktní osoba:
Daniela Puldová