Řidič VZV - 28900Kč + příspěvek na ubytování +20.000 odměna* Ostrava

Plat: 28900 - 48900 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Znalost programu SAP
- VZV průkaz
- Praxe s řízením VZV
- Znalost práce se čtečkou (praxe z výroby)
- Manuální zručnost, spolehlivost
- Ochotu učit se novému
- Dobrý zdravotní stav
- Třísměnný i nepřetržitý provoz (dle zařazení)
- Profesní životopis

Nabízíme

- Náborový příspěvek 20.000Kč
- Stabilní zaměstnání na hlavní prac.poměr v prosperující firmě
- Úvodní zaškolení a pravidelná proškolení
- Mzda 28900Kč hrubého /měsíc vč. prémií
- 3.000 Kč prémie
- 25 dní dovolené, nadstandarní příplatky za směnnost
- Zajištěné ubytování, příspěvek na ubytování 3.800,-Kč
- Dotované obědy
- Příspěvek 200,-Kč / 1x za 3měsíce na očistné (prací prostředek)
- Pravidelný kontakt s koordinátorem společnosti
- Možnost týdenní finanční zálohy

Náplň práce

- Navážení (zásobování) připraveného materiálu ze skladu do výroby dle příslušné dokumentace nebo na pokyn team leadera
- Převážení a zásobování materiálem mezi jednotlivými výrobními operacemi
- Kontrola správného fungování VZV stroje
- Označování a správná identifikace výrobků
- Práce se čtečkou a firemním systémem SAP
- Zodpovědnost za scanování (přestřelování) do skladových pozic
- Sledování výstražných majáků oranžové barvy na jednotlivých linkách a zodpovědnost za okamžité zjištění potřeby

Personal fabric - agentura práce a.s.

Ostrava Přívoz, 702 00
Česká republika

Kontaktní osoba:
Viola Demhasajová   +420 797 978 299