Přijmeme operátory lakovny a montáže, mzda 167 Kč/hod. Jirny

Plat: 167 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Jirny, Středočeský
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- věk minimálně 18 let
- čeština nebo slovenština slovem i písmem
- dobrý zrak (můžou být i brýle)
- manuální zručnost
- spolehlivost

Nabízíme

- spolupráce na HPP
- stravenky 100 Kč
- 5 týdnů dovolené
- základní mzda 21 000 Kč + prémie až 6 200 Kč + příplatek za odpolední 25%, příplatek za přesčas ve všední den 75%, příplatek za přesčas o
víkendu 100%
- svozové autobusy zdarma z okolí Jiren (Brandýs, Lázně Toušeň, Čelákovice, Mochov, Nehvizdy)

Náplň práce

- navěšování a svěšování plastových výrobků na dopravníkovém pásu lakovací linky
- příprava, kontrola a vkládání komponentů do svařovací linky
- finální vizuální kontrola hotových výrobků
- lehká manuální práce

Fajn práce s.r.o.

170 00 Praha 7
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jobty   702 183 695