Obráběč - obsluha konvenčních strojů Liberec

Plat: 20000 - 26000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro významného klienta, nadnárodní výrobní společnost, hledáme urgentně pracovníky do výroby s následujícími požadavky:

- ZŠ+praktická škola (seřizovač/obsluha konvenčních strojů), obráběč
- praxe na konvenčních obráběcích strojích
- komunikativnost, pečlivost

Nabízíme

- práce v nepřetržitém provozu (směnný provoz)
- závodní stravování
- práce na HPP
- nástup možný IHNED

Náplň práce

- obrábění hliníkových odlitků na konvenčních obráběcích strojích (soustruhy)
- obsluha CNC stroje a další činnosti charakteru strojního zámečnictví, nastavování parametrů podle technické dokumentace a starost o jeho základní údržbu.
- kontrola odlitků
- bez praxe na CNC zaškolíme

Bénéficielle - Ústí nad Labem

102 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Petra Ingrová