Telefonní specialista - Náborový příspěvek 10 000 Kč Písek

Lokalita pracoviště: Písek, Jihočeský
Aktualizováno před 23 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

ATODA Telemarketing otevřela nové call centrum!
Jistota PRÁCE, jistota PENĚZ v této nelehké době!!! Přidejte se k nám. Nabízíme pozice primárně na HPP s možností zkrácených úvazků!

Jak poznáte, že jste tím pravým uchazečem?
• Máte příjemný hlasový projev a čeština je Váš rodný jazyk.
• Pro komunikaci s lidmi nepotřebujete manuál, naopak si bez problémů vystačíte se svým přirozeným komunikačním talentem.

Nabízíme

Proč do toho jít?
• Jistota práce díky stálým projektům.
• Jistota toho, že peníze dostanete vždy včas.
• Náborový příspěvek 10 000 Kč
• Práce na HPP i na zkrácený úvazek (8, 7 a 6 hodinový)
• Pracovní doba PO - PÁ (8:00 - 16:30 – dle pracovního úvazku), víkendy a svátky volno.
• Na začátku Vás vše naučíme.
• Jedná se o fyzicky nenáročnou práci.
• U nás máte jistotu, že peníze dostanete VŽDY VČAS.
• Občerstvení na pracovišti zdarma.
• Zábavné firemní aktivity a soutěže o různé ceny.
• Možnost zvýhodněných mobilní tarifů pro tebe i tvé okolí.

Náplň práce

Co bude Vaším úkolem?
• Budete telefonicky kontaktovat klienty.
• Základní práce s PC.
Pokud nemáte zkušenosti, nevadí. U nás jsou úspěšní především ti, kteří chtějí pracovat sami na sobě.

ATODA Telemarketing, spol. s r.o.

Lidická tř. 2331
370 01 České Budějovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227