Projektový koordinátor (M/Ž) Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hodně vás umíme naučit, ale je fajn když:

- se v pohodě domluvíte anglicky (úroveň alespoň B2),
- máte dobré organizační schopnosti,
- komunikace vám nedělá žádný problém,
- umíte se zaměřit na podstatu problému a navrhnout řešení,
- umíte se soustředit na detaily a přitom nezapomínáte na celek,
- kolegu nevnímáte jako konkurenta, ale jako parťáka,
- máte praxi na obdobné pozici,
- máte ukončené min. SŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru.

Nabízíme

Co Vám na oplátku nabídneme?

- Práci ve stabilní nadnárodní společnosti, která vás má co naučit,
- parkování zdarma přímo u kanceláře a příjemné pracovní prostředí,
- šéfa, se kterým se dá domluvit,
- příležitost využít jazykové znalosti (u nás tvoje angličtina nezakrní),
- 5 týdnů dovolené,
- dotované obědy,
- benefitní systém (Cafeterie, Fitness, příspěvek na penzijní připojištění, slevy u obchodních partnerů),
- mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké,
- firemní akce,
- možnost vzdělávat se.

Náplň práce

Díky čemu Vám bude čas v práci utíkat?

Budete mít na starosti projekty v logistické firmě, za které budete zcela odpovědný/á, tzn.:

- připravíte projektový plán a budete hlídat jeho dodržování včetně termínů a rozpočtu,
- budete si udržovat povědomí o plnění dílčích úkolů a navrhovat změny v souladu s vývojem projektu,
- aktivně budete komunikovat se všemi kolegy a externisty zapojenými do projektu,
- budete koordinovat a vést porady projektového týmu a dohlížet na jejich efektivitu,
- povedete projektovou dokumentaci,
- nastavíte metriku pro hodnocení úspěšnosti projektu,
- budete reportovat průběžné výsledky projektu v souladu s metrikou a zadáním nadřízeného.

Jusda Europe s.r.o.

Staročernská 227
Pardubice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Irena Tomková    +420 733 593 497