Specialista zaměstnávání cizinců Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zkušenosti a praxe v oblasti zaměstnávání cizinců minimálně poslední tři roky.
Výborná orientace v související legislativě.
Pečlivost, samostatnost, odpovědnost, výborné organizační a komunikační schopnosti.
Znalost práce na PC, Excel podmínkou.
Velmi dobrá znalost angličtiny podmínkou.
Podmínkou řidičský průkaz „B“, aktivní řidič.

Nabízíme

Velmi pestrá a odpovědná práce ve stabilní společnosti s dlouhou tradicí v ČR.
Zajímavá mzda a systém bonusů.
Možné cesty do zahraničí.
5 týdnů dovolené, věrnostní benefity, služební telefon, notebook.
Možnost dalšího rozvoje, vzdělávání.

Náplň práce

Do našeho interního týmu hledáme zkušeného kolegu nebo kolegyni v oblasti zaměstnávání cizinců.

Co Vás na této pozici čeká?

Obchodní a organizační spolupráce s našimi partnery v ČR i zahraničí.
Řešení problematiky zaměstnávání cizinců z EU i mimo EU.
Aktualizace a řízení procesu zaměstnávání cizinců, řízení interní dokumentace a postupů.
Sledování legislativy a poradenství pro všechny pobočky naší společnosti.
Reporty pro vedení společnosti.

Hofmann Personal

Kontaktní osoba:
Martina Kubová