Technolog FMEA s AJ Tachov

Plat: 40000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Tachov, Plzeňský
Vloženo před měsícem

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ/VŠ – technický obor

* praxi ve výrobní společnosti, zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou

* AJ nebo NJ komunikativně

* zkušenosti a znalosti principů FMEA

* znalosti MS Windows, MS Office

* znalosti IQ-RM software, SAP, CAQ výhodou

* znalosti ostatních nástrojů kvality výhodou

* znalosti norem ISO 9001, TS 16949, ISO 14001 výhodou

* dobré komunikační a organizační schopnosti

* silné analytické dovednosti

Náplň práce

koordinace, příprava, tvorba, udržování a aktualizace DFMEA a PFMEA v předsériové a sériové fázi

* zodpovědnost za FMEA proces

* posouzení rizik v konstrukci výrobků a procesech s následným obhájením

* přehodnocení rizik možnosti výskytu nekvalitního výrobku v sériových projektech

* koordinace realizace opatření k nápravě, prezentace výstupů (interní/externí zák.)

* sledování nových trendů v FMEA oblasti a implementace změn do stávajícího procesu

* vedení a vyhodnocování strukturálních analýz produktu

* prezentace FMEA při externích a interních auditech/návštěvách

* příprava a aktualizace vnitřních PFMEA předpisů

* správa knihovny PFMEA

* plánování PFMEA analýz a revizí

* metodické vedení zodpovědných pracovníků v závodech

Bénéficielle - Ústí nad Labem

102 00 Praha
Česká republika

Kontaktní osoba:
Jan Bitman