Automechanik - Plzeň

Plat: 25000-40000
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Výuční list z oboru automechanik nebo oboru příbuzného
* Praxi v oboru alespoň 1 rok
* Vysoké pracovní nasazení
* Řidičský průkaz sk. B
* Zkušenosti s většinou typů automobilů osobních a nákladních
* Zkušenosti se Škoda / VW group výhodou – není podmínkou
* Zkušenosti s administrativou servisu

Nabízíme

* Směny PO-PÁ 8:00-16:30
* Možnost profesního růstu
* Firemní benefity
* Školení a rozvoj v manipulaci s nejmodernějším zařízením a v metodách oprav
* Příjemné, moderní pracovní prostředí
* Užívání nejmodernějšího vybavení a nářadí
* Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou
* Odměna za doporučení nového zaměstnance

Náplň práce

Společnost AAA Auto hledá automechanika. Úkolem bude samostatně provádět servisní opravy osobních vozidel – od běžných oprav spojených s údržbou osobních vozidel až po náročnější servisní úkony.
Vaší pracovní náplní bude:
* Stanovování diagnózy poruch analýzou závad
* Opravy mechanických a elektrických skupin a podskupin osobních automobilů
* Pneuservis
* Objednávka náhradních dílů

AAA Auto International a.s.

184 00 Praha 8
Česká republika

Kontaktní osoba:
Veronika Nováková