Operátor výroby, mzda až 27.500Kč, 40.000Kč nábor. přísp., Kuřim Tišnov

Plat: 23000 - 27500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Tišnov, Jihomoravský
Aktualizováno před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Manuální zručnost, samostatnost
• Ochotu vykonávat práci v nepřetržitém provozu (4směny/týden)
• Zodpovědnost
• Spolehlivost

Nabízíme

• Smlouva na HPP
• Mzda 23.000Kč – 27.500Kč
• příplatek za směnnost až 1.500Kč
• 13. plat
• Příplatky dle zákoníku práce (za noční směny, víkendy, svátek, přesčas)
• Příspěvek na dopravu až 2.500Kč
• Příspěvek na ubytování 3.000Kč
• 25 dní dovolené
• Náborový příspěvek 40.000Kč
• Příspěvek za doporučení člověka 50.000Kč

Náplň práce

snadná kompletace kabelů a dalších komponentů pro automobilový průmysl
následná kontrola a balení hotových výrobků

O.K. AUTOMOT, s.r.o.

586 01 Jihlava
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Kateřina Nováková   +420704855457