Junior specialista řízení zakázek s angličtinou okres Jičín

Lokalita pracoviště: okres Jičín, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Středoškolské vzdělání
* Angličtinu na lepší komunikativní úrovni
* Dobré organizační schopnosti
* Samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

Bylo by pro Vás zajímavé komunikovat na denní bázi v anglickém jazyce a zajišťovat hladký průběh zakázek a dodávek vyrobených produktů k zákazníkům? Jste odolní vůči stresu a máte skvělé organizační schopnosti? Pokud máte zkušenosti z oblasti nákupu a logistiky z výrobní společnosti, nebo pokud chcete v tomto odvětví nasbírat cenné zkušenosti, neváhejte se nám ozvat na tuto jedinečnou nabídku práce!

Mezinárodní výrobní firma hledá pro svou českou pobočku na Jičínsku parťáka na pozici:

JUNIOR SPECIALISTA ŘÍZENÍ ZAKÁZEK S ANGLIČTINOU

* Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
* Věříme, že motivující mzdové ohodnocení + pravidelné prémie
* Osobnostní i odborný růst
* Mnoho benefitů zpříjemňujících (nejen) práci
* Voňavé kafe po ránu = pro pohodový den :)

* Místo výkonu práce: okres Jičín

Náplň práce

* Termínové zpracovávání a řízení zakázek
* Podílení se na nákupu materiálu potřebného k výrobě dle skladových zásob
* Zajišťování externí přepravy a plynulého chodu expedice
* Komunikace se zákazníky, informování o dodávkách

Advantage Consulting, s.r.o. Ostrava

602 00 Brno
Česká republika

Kontaktní osoba:
Michal Varkoček