Operátor výroby,až 32000 Kč/měs, náb.p 15 000Kč,svoz Jevíčko

Plat: 29000 - 31000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jevíčko, Pardubický
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Základní vzdělání
Spolehlivost, manuální zručnost
Samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup

Nabízíme

Smlouvu na HPP
Nástupní mzda 29.000Kč – 32.000Kč
Náborový příspěvek 15 000KČ
Příspěvek za doporučení zaměstnance - 12 000 Kč
Dotované stravování
Možnost brigády
Příplatky dle zákoníku práce (za noční směny, víkendy, svátek, přesčas)
25 dnů dovolené
Svoz do práce zdarma
Ubytování – hrazeno po 1. odpracovaném měsíci
Ostatní benefity, jako jsou příplatky za odpolední směnu, 3 směnný provoz
nepřetržitý provoz, pohotovost

Náplň práce

Chceš se podílet na výrobě světel do aut světoznámých značek a přitom získat výhody jako je ubytování zdarma, svozy do práce zdarma, 25 dní dovolené? Potom nás neváhej kontaktovat.

O.K. AUTOMOT, s.r.o.

586 01 Jihlava
Česká Republika

Kontaktní osoba:
Dagmar Matoušková   +420 734 166 963