Topič a obsluha výměníkových stanic - pracoviště Praha

Plat: 25000 - 31260,-
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

dle vyhlášky 18/1979 Sb.:
- 4. třída - parní kotle se jmenovitým množstvím vyráběné páry do 8 t/h (včetně)
- 3. třída - horkovodní kotle s tepelným výkonem nad 5,8 MW do 35 MW (včetně)
- 4. třída – horkovodní kotle s tepelným výkonem do 5,8MW (včetně) a všechny ostatní kotle kapalinové

- Instalatérské a zámečnické dovednosti
- Samostatnost a flexibilita
- Bezkonfliktnost
- Řidičský průkaz B
- výhodou bydliště Praha plus dostupné okolí
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme

- Zázemí zavedené a prosperující firmy
- Hlavní pracovní poměr
- Základní plat, po zapracování flexibilní prémie podle kvality odvedené práce až do výše 25 % základního platu.
- Stravenky
- 5 týdnů dovolené
- Systém benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, věrnostní odměny, 13. Plat)

Náplň práce

- obsluha a údržba plynových kotelen a výměníkových stanic

PRÁCE plus, s.r.o.

190 00, Praha 9, Vysočany
Česká republika

Kontaktní osoba:
Martin Novák   777 777 756