Kurýr / řidič dodávky (sk. B) Humpolec

Lokalita pracoviště: Humpolec, Vysočina
Aktualizováno před 2 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Řidičský průkaz skupiny „B“ + praxi v řízení motorového vozidla.

* Profesionální a slušné vystupování.

* Dobrá orientace v terénu/svěřeném regionu.

* Fyzická zdatnost – manipulace se zásilkami do 50kg.

* Časovou flexibilitu - nakládka začíná dle sezóny v době 5-6 ráno.

Nabízíme

* Svůj denní program si řídíte sami - žádný šéf nad Vámi nestojí

* Práce je pestrá - řízení auta se střídá s komunikací ze zákazníky

* Nabízíme zaměstnanecký poměr s vysokými jistotami nebo flexibilní spolupráci s dopravci, kteří pro nás jezdí

Náplň práce

* Naložení zásilek na domovském depu.

* Práce se skenerem – naskenování zásilek k doručení/svozu.

* Doručování zásilek /svoz zásilek ve svěřeném regionu.

* Komunikace se zákazníky a s dispečinkem depa.

* Zodpovědnost za svěřené finanční prostředky.

PPL CZ s.r.o.

251 01 Říčany - Jažlovice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Marek Slaný